20 maja 2026

#MUZYKUJĘ, NIE HEJTUJĘ

Sprzeciwiając się wszechobecnemu i zaraźliwemu hejtowi, który bezwzględnie krzywdzi Pro Sinfonika  rozpoczyna akcję  #muzykujęniehejtuję.

Jeśli tak jak my lubisz grać, tańczyć, śpiewać, słuchać przyłącz się, rozpowszechniając hasło. Finał akcji 30 maja podczas koncertu Pro Sinfoniki pt. #TAM GDZIE NIE SŁYCHAĆ LAJKÓW.